अर्थ/विजनेस मुख्य समाचार

प्रभु बैंकले भानुभक्त मा.बि. सिन्धुलीलाई कम्प्युटर उपलब्ध गरयो

सुनकोशी न्युज
२०७७ फाल्गुण ८ गते शनिबार
काठमाण्डौं । प्रभु बैंक लि. ले आप्mनो संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत सिन्धुली जिल्लास्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयलाई १० थान कम्प्युटर, ३ थान प्रिन्टर र स्क्यानर उपलब्ध गराएको छ ।

मिति २०७७÷११÷०४ गते भानुभक्त माध्यमिक विद्यालय तिनकुना, सिन्धुलीमा आयोजित एक समारोहमा प्रभु बैंक लि. का नायब प्रमुख कार्यकारी अधिकृत श्री मनिराम पोखरलले भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयलाई उक्त सामाग्रीहरु हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । उक्त कार्यक्रममा माननीयद्धय श्री शशि श्रेष्ठज्यू र श्री लिलामणी पोखरेलज्यूको उपस्थिति रहेको थियो । त्यसैगरी कार्यक्रममा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष, विद्यालयका प्रधानाध्यापक, विद्यालयमा अध्यापनरत शिक्षक शिक्षिका, विद्यार्थी लगायत अभिभावकहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रभु बैंक लि. द्धारा हस्तान्तरित कम्प्युटर तथा प्रिन्टरको माध्यमबाट भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयको शैक्षिक गतिविधिमा सहयोग पुग्ने बैंकले विश्वास लिएको छ । आप्mनो संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत विभिन्न क्षेत्रमा सहयोग उपलब्ध गराउँदै विभिन्न समाजपयोगी कार्यक्रमहरुमा सक्रिय सहभागिता जनाउँदै आएको प्रभु बैंकले आगामी दिनहरुमा आप्mनो सामाजिक क्रियाकलापलाई निरन्तरताको लागि बैंक प्रतिबद्ध रहेको छ ।

प्रकाशित मिति: शनिबार, फाल्गुन ८, २०७७

 

 

ताजा अपडेट