समाचार हेडलाईन न्युज

माओवादी प्रत्यक्ष तर्फ प्रतिनिधि सभामा १७, प्रदेश सभामा ५३ सिटमा विजयी, हेर्नुस् नामावली

सुनकोसी न्युज
मंसिर ११ गते आइतबार, २०७९
काठमाडौं । मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभाको चुनावमा माओवादीले प्रत्यक्ष तर्फ प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभामा जितेका उम्मेदवारहरू निम्न अनुसार छन् –

प्रतिनिधि सभा प्रत्यक्ष तर्फ – २०७९
१. सुर्य मान तामाङ (दोङ)
काभ्रेपलाञ्चोक जिल्ला, क्षेत्र नं. १
३४,५१२ मत

२. लेख नाथ दाहाल
सिन्धुली जिल्ला, क्षेत्र नं. २
२७,५१७ मत

३. माधव सापकोटा
सिन्धुपाल्चोक जिल्ला, क्षेत्र नं. १
३०,३७४ मत

४. हित बहादुर तामाङ
नुवाकोट जिल्ला, क्षेत्र नं. १
२३,६८३ मत

५. पुष्प कमल दाहाल (प्रचन्ड)
गोरखा जिल्ला, क्षेत्र नं. २
२६,१०९ मत

६. देवेन्द्र पौडेल
बागलुङ जिल्ला, क्षेत्र नं. २
२४,७७९ मत

७. जनार्दन शर्मा
रुकुम पश्चिम जिल्ला, क्षेत्र नं. १
३९,५४९ मत

८. छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
हुम्ला जिल्ला, क्षेत्र नं. १
१४,३७१ मत

९. महेन्द्र बहादुर शाही
कालिकोट जिल्ला, क्षेत्र नं. १
२४,४७४ मत

१०. शक्ति बहादुर वस्नेत
जाजरकोट जिल्ला, क्षेत्र नं. १
३४,१५१ मत

११. राम कुमार राई
खोटाङ्ग जिल्ला, क्षेत्र नं. १
३१,३५१ मत

१२. सुदन किराती
भोजपुर जिल्ला, क्षेत्र नं. १
२८,५७८ मत

१३. अमन लाल मोदी
मोरङ्ग जिल्ला, क्षेत्र नं. ४
३०,६१२ मत

१४. रेखा शर्मा
दाङ जिल्ला, क्षेत्र नं. २
२६,८७७ मत

१५. बर्षमान पुन
रोल्पा जिल्ला, क्षेत्र नं. १
४१,७१४ मत

१६. पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
रुकुम पूर्व जिल्ला, क्षेत्र नं. १
१२,२६२ मत
१७. महिन्द्र राय यादव
सर्लाही जिल्ला, क्षेत्र नं. २
मत २३,५२१

प्रदेश सभा प्रत्यक्ष तर्फ – २०७९

१. तारा नारायण श्रेष्‍ठ
रामेछाप जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१७,१४८ मत

२.  युवराज चाैलागाई
रामेछाप जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख) मत २२९७९

३. रत्‍न प्रसाद ढकाल
काभ्रेपलाञ्चोक जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
२०,७२० मत

४. मातृका प्रसाद भट्टराई
सिन्धुली जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१५,८५३ मत

५. गंगा नारायण श्रेष्‍ठ
सिन्धुली जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (ख)
१३,००१ मत

६. युवराज दुलाल
सिन्धुपाल्चोक जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
२०,९०६ मत

७. सरल सहयात्री पौडेल
सिन्धुपाल्चोक जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१७,२६५ मत

८. ईन्द्र प्रसाद गोतामे
रसुवा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
८,५३३ मत

९. राधिका तामाङ
नुवाकोट जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१६,६९१ मत

१०. राम प्रसाद ढुङ्गाना
नुवाकोट जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
१२,११० मत

११. शालिक राम जम्कट्टेल
धादिङ्ग जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१९,९०३ मत

१२. ठाकुर प्रसाद ढकाल
चितवन जिल्ला,क्षेत्र नं. ३ (ख)
१५,४६१ मत

१३. कुमारी मुक्तान
मकवानपुर जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
१९,८७३ मत

१४. प्रेम बहादुर पुलामी
मकवानपुर जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१९,७१९ मत

१५. कृष्ण प्रसाद धिताल
गोरखा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१५,४५७ मत

१६. हरि बहादुर चुमान
तनहुँ जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१३,२७१ मत

१७. हरि बहादुर भण्डारी‍
म्याग्दी जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१२,७४० मत

१८. रेशमवहादुर जुग्जाली
म्याग्दी जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
९,४५४ मत

१९. महेन्द्र के.सी.
रुकुम पश्चिम जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१९,०३३ मत

२०. राज कुमार शर्मा
रुकुम पश्चिम जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
२०,१६० मत

२१. भीम प्रकाश शर्मा
सल्यान जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
२२,२४३ मत

२२. बिर बहादुर शाही
डोल्पा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
५,२९५ मत

२३. म‌ंगल बहादुर शाही
मुगु जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
५,८१४ मत

२४.रन सिंह परियार
हुम्ला जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
६,४८१ मत

२५. दुर्ग बहादुर रावत
कालिकोट जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
९,०१२ मत

२६. कृष्‍ण बहादुर जि.सी.
सुर्खेत जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
२१,७३४ मत

२७. बिन्द मान विष्ट
सुर्खेत जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (ख)
१३,९०९ मत

२८. राजन किराँती
उदयपुर जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१५,०९२ मत

२९. नारायण वहादुर मगर
उदयपुर जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
८,१०५ मत

३०. बाबुराम गौतम
ओखलढुंगा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१५,७३८ मत

३१. दुर्गा प्रसाद चापागाई
तेर्हथुम जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
८,३९४ मत

३२. ईन्द्र बहादुर आङवो
पाँचथर जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१५,६७२ मत

३३. गणेश प्रसाद उप्रेती
मोरङ्ग जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
१५,०३३ मत

३४. जिवन आचार्य
मोरङ्ग जिल्ला,क्षेत्र नं. ६ (क)
१९,४५४ मत

३५. राजेन्द्र कार्की
संखुवासभा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१३,४३३ मत

३६. गोम्बु शेर्पा
सोलुखुम्बु जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१०,०३५ मत

३७. धन बहादुर मास्की
दाङ जिल्ला,क्षेत्र नं. ३ (ख)
२२,३२१ मत

३८. इन्द्रजीत थारु
दाङ जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१३,५०५ मत

३९. तुला राम घर्ति मगर
पाल्पा जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (ख)
१३,२९४ मत

४०. कृष्णा के.सी.
बाँके जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
९,१०३ मत

४१. जोख बहादुर महरा
रोल्पा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१९,४२५ मत

४२. झपट बहादुर साउद
अछाम जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१२,११५ मत

४३. अक्कल वहादुर रावल
अछाम जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
११,२३० मत

४४. ओम विक्रम भाट
कन्चनपुर जिल्ला,क्षेत्र नं. २ (क)
१०,९२५ मत

४५. रमेश सिंह धामी
कैलाली जिल्ला,क्षेत्र नं. ५ (क)
९,३८७ मत

४६. खगराज भट्ट
डडेलधुरा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
१२,११२ मत

४७. शिव सिं ओली
डोटी जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१४,०४७ मत

४८. मान बहादुर धामी
दार्चुला जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१३,१७१ मत

४९. भीम बहादुर भण्डारी
बझाङ्ग जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
१३,८७९ मत

५०. रहवर अंसारी
पर्सा जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (क)
७,८१७ मत

५१. युवराज भट्रटराई
रौतहट जिल्ला,क्षेत्र नं. ४ (क)
१५,३६८ मत

५२. फकिरा महतो
सर्लाही जिल्ला,क्षेत्र नं. ४ (ख)
८,०३३ मत

५३. भरत प्रसाद शाह
महोत्तरी जिल्ला,क्षेत्र नं. १ (ख)
८,३७१ मत

प्रकाशित मिति: आइतवार, मंसिर ११, २०७९

ताजा अपडेट